Nic nenalezeno

Termální Lázně Moravske Toplice vděčí za svůj vznik pokusným vrtům při hledání ropy v polovině minulého století, kdy došlo k objevu termálních pramenů. Na tomto místě dnes stojí moderní komplex Terme 3000, tj. uzavřený areál se soustavou 22 vnitřních a venkovních bazénů (30-38°C) s celkovou vodní plochou 5.000 m2.

Lázně 3000 – Moravske Toplice se nachází na severovýchodě Slovinska, 5 km od města Murska Sobota. Lázně mají jednu z největších nabídek vodních a ubytovacích ploch ve Slovinsku a rozsáhlý program aktivit. Největší zvláštností je jedinečná černá termální voda s výjimečnými léčebnými vlastnostmi. Thermalium – nové relaxační centrum, centrum zdraví a krásy. Klasické a alternativní terapie, jako např. akupunktura a přírodní faktory jako jedinečná „černá“ termo – minerální voda a přírodní léčebné bahno pomáhají při léčbě revmatických onemocnění, dechových potíží a kožních onemocnění, rovněž při rehabilitacích po zraněních a operacích pohybového aparátu. Ayuverda, terapie drahokamy, thajské a havajské masáže atd. poskytují s bohatou nabídkou masážních koupelí v přírodní termo – minerální vodě celkový pocit uvolnění. Vodní svět – 5000 m2 vodních ploch, 22 bazénů s teplotou vody 30 – 38°C, atraktivní vodní programy: 4 otevřené skluzavky, skluzavky s volným pádem, skluzavka-věž (24 m) se dvěmi 140m a 170m dlouhými uzavřenými skluzavkami, skluzavky se zvukovými a vizuálními efekty, divoká řeka, vodopády, vodotrysky, peřeje, sauny, speciální dětská riviéra pro nejmenší. V místě dále najdeme samostatný apartmánový komplex, bungalovy a camping. Pro sportovní vyžití slouží také volejbalová či basketbalová hřiště, hřiště na házenou a fotbal, tenisové a badmintonové kurty aj. Přímo u hotelu Livada je nové, oblíbené 18-jamkové golfové hřiště.

Golfové hřiště Livada

Zbavte se každodenního stresu a relaxujte na překrásném golfovém hřišti Livada v Moravských Toplicích. Zde můžete začít od píky, zdokonalit si svou hru, ukázat svoje dovednosti nebo si jenom užívat hry.

Po otevření první části v roce 1998 bylo 18-jamkové hřiště dokončeno v roce 2005. Jednou z největších výzev tohoto hřiště je jamka č. 9 (par 5), která je necelých 600 m dlouhá (jedná se o nejdelší jamku ve Slovinsku).

Technické informace: •18 jamek •50 hektarů

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.