O nás

Už dvacet let se specializujeme na sportovní, zvláště pak na lyžařské pobyty v Rakousku. Naši doménou je oblast Korutan nejjižnější spolkové země Rakouska, kde jsme si vytvořili vlastní zázemí.

Ve slunné lyžařské oblasti Nassfeld-Hermagor vlastníme celý apartmánový dům s kapacitou až 24 osob a dále 2 luxusní aparmány, vše umístěno přímo na sjezdovce. Po celou zimní sezónu zde máme pronajato kolem 50 apartmánů, a to jak v údolí, tak i přímo na sjezdovce s celkovou kapacitou až 400 osob. Máme velice dobré vztahy s místními hoteliéry a majiteli penzionů.

 

Našim klientům poskytujeme slevy na skipasy. Celoročně se zde o Vaše pohodlí starají čeští delegáti. Ve chvíli, kdy se Vám ztratí lyže, zasekne zámek od střešního boxu, zapomenete doma lyžařské boty, zraníte se nebo jen nemůžete najít cestu, poznáte, že jsme Vám během Vaší dovolené pořád nablízku.

Kromě tradičních pobytovýcj zájezdů organizujeme i konference a semináře, outdoorové pobyty, wellness pobyty a lyžařské zájezdy. Náš tým je dynamický, flexibilní a má bohaté zkušenosti v oblastni cestovního ruchu.

 

V létě nabízíme našim klientům cyklo pobyty, rafting, outdoorové sporty. Rodinné dovolené u rakouských jezer.

Jezdí s námi:

Klub Amfora, M. Dejdar, J. Čenský, P. Salava, S. Tofi, M. Bočanová, A. Panenka, K, Dobiáš

 

Nabízíme slevy pro držitele věrnostních karet:

 

 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.