Nic nenalezeno

Lázně jsou obklopeny loukami a rozhlehlými pahorkatinami Štýrska. Netradiční architektura - barevné fasády, duhové oblouky, netradiční tvary ohromí každého, který má rád moderní umění a klidnou dovolenou.

Centrem střediska je jedinečný svět lázní s celkovou vodní plochou 2.500m2 V lázeňském komplexu se nachází vnitřní a venkovní bazény, bazén s umělým vlnobitím, brouzdaliště, svět saun a whirlpoolu. Ideální místo pro odpočinek a relaxaci.

3 prameny Kašpar, Melichar a Baltazar jsou léčebné a jsou vhodné jak ke koupání tak k pití a inhalaci. Zvláštní účinky pramenů se projevují zejména při léčbě v oblasti žaludku a střevních onemocnění, onemocnění žlučníku a jater, kožních onemocnění, lupence, onemocnění dýchacích cest, špatné látkové výměně, revmatismu, dlouhodobě nemocným, hormonální nerovnováha.

V lázeňském komplexu se nachází „svět vulkánů“, který nabízí odpočinek a relaxaci na ploše 1200m2. Nachází se zde Afroditiny lázně s masážním ostrovem, zahrada čtyř elementů, moderní solárium a restauraci.

Velkolepý saunový komplex nabízí možnost relaxace ve finské sauně, bylinkové sauně, turecké sauně, ve venkovní sauně vytvořené ve skále, římské parní lázni. Po saunování si můžete odpočinout v relaxační místnosti. Unikátní je lečivý pramen Vulkania, který není přes vysoký obsah soli chlorován.

Nachází se zde také Afroditiny lázně s masážním ostrovem, zahrada čtyř elementů, moderní solárium a restauraci.

Přímo v areálu můžete rovněž navštívit Beauty Center, kde se využívá kosmetika z pramenu Vulkania.

Denně je zde široká nabídka sportovního využití – půjčovna kol, spinning, kickbox, yoga, v okolí 5 golfových hřišť.

Příjemné chvíle odpočinku prožijí návštěvníci také v několika restauracích a kavárně.

Otvírací doba: denně 9,00 – 23,00 hod

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.