Nic nenalezeno

Skiamade Flachau (SkiAmade) Flachau, rodiště lyžařské hvězdy Hermanna Maiera je centrum Salcburského sportovního světa a středisko lyžařského spolku Amadé. Lehce dosažitelný areál díky tauernské dálnici s vlastním výjezdem, nejlépe rozvinutý s nejmodernějšími vleky a jistotou sněhové pokrývky zajištěnou celoplošným technickým zasněžováním. 270 vleků a 860 km sjezdovek čeká na lyžaře a 160 km běžeckých tratí na běžkaře. Lyžařské chaty ve starém stylu, denně živá hudba ve flachauské hudební stodole, jednou týdně obsluha od "potřeštěného číšníka", stálá zábava a noční život- zde se prostě nemůžete nudit.

Gasteinské údolí (SkiAmade) Lyžařské středisko Gastein patří k největším a nejkrásnější areálům Salzburska. Nadmořská výška až 2 700 m.n.m. nabízí ty nejlepší lyžařské možnosti od začátku listopadu do pozdního jara. Na své si tu přijdou milovníci nejen sjezdového lyžování ale i carvingového či snowboringu. Lyžaři mají k dispozici 60 upravovaných sjezdových tratí o celkové délce 200 km /60 km lehkých, 117 středně těžkých, 24 těžké obtížnosti./ Zasněžovací zařízení zabezpečují sněhem převážnou část této lyžařské oblasti. Bezplatné lyžařské autobusy zajišťují dopravu v obou údolích ( v Gasteinském údolí je možné přepravovat se i vlakem ). Do nebeských výšin Vás zaveze celkem 53 lanovek, z toho jedna zubačka, jedna velká kabinová lanovka, 7 kabinkových lanovek, jedna šestimístná, 4 čtyřmístné, jedna třímístná a 9 dvoumístných sedačkových lanovek, jedna dvoumístná sedačková lanovka a 28 vleků. "Senzační Gasteinský lyžařský lístek" platí na všechny lanovky a vleky. K tomu ještě vlastní lyžařská pernamentka na lyžařskou houpačku Dorfgastein-Grassarl ( s mimořádnými slevami pro rodiny).

Radstadt (SkiAmade) Toto Eldorádo pro milovníky carvingového, tradičního sjezdového nebo snowboardového lyžování se vyznačuje tím, že poskytuje širokou nabídku perfektně upravených sjezdových tratí. Od snadných svahů vhodných pro děti po sjezdovky pro náročné lyžaře si zde najde každý ať začátečník nebo ostřílený borec terén, který mu bude stoprocentně vyhovovat. Běžecké trasy spolu s lanovkami a vleky takřka přede dveřmi - to vše přispívá k maximálnímu pohodlí a pohodě. Radstadtské zimní království vhodné pro rodiny s dětmi, leží navíc dolině, která chrání před větrem a je již dlouho mezi místními obyvateli známé jako tajný tip. Lyžaři zde mají k dispozici 3 vleky, 2 dvoumístné a 2 čtyřmístné sedačkové lanovky, které je vyvezou na celkem 20 km dlouhé skvěle upravené sjezdové tratě.

V Radstadtu najdou příznivci carvingového oblouku a snowboardového prkna vynikající podmínky. Díky kyvadlovému provozu bezplatných lyžařských autobusů, moderním lanovkám a vlekům jsou přeplněné sjezdovky a dlouhé fronty na lanovkách loňským sněhem. Lyžaři mají navíc ve velkoplošné lyžařské oblasti Amadé celkem k dispozici 865 km sjezdovek, více než 270 nejmodernějších lanovek a vleků a 220 km běžeckých tras. Lyžařskou permanentku pro celou oblast Amadé je možné si opatřit dle volby na 1 - 14 dní.

Běžkaři se zde budou cítit jako ve vatičce! V Radstadtu na ně totiž čeká jedna z největších a nejkrásnějších oblastí pro běžecké lyžování z celého Salcburského Sportovního Světa Amadé. Se 180 km upravených běžeckých tras (jak pro klasické běžecké disciplíny, tak i pro skating) všech stupňů obtížnosti, v čele s 50 km dlouhou Taurskou běžeckou trasou, si získá Radstadt jednou provždy srdce všech milovníků tohoto sportu.

Wagrain (SkiAmade) Gamskogel - 2.188 m n. m. lyžování v 750 - 2.150 m n. m. Přes 100 lanovek na jedinou permanentku - tolik radosti z lyžování může nabídnout jen osm středisek Salcburského sportovního světa Amadé.

SJEZDOVÉ TRATĚ 3 údolí Flachau-Wagrain-Sv. Johann-Alpendort byly propojeny "Skischaukel" spojovací lanovkou(vedoucí z kopce přes údolí na další horu) s lyžařským rájem Zauchensee-Flachauwinkel-Kleinarl, a dále lanovkou Radstadt-Altenmarkt a Filzmoos-Neuberg stejně jako s reitlehenskými vleky v Ebenu, tudíž mohou lyžaři užívat celkem 350 km sjezdových tratí. Tratě světového poháru jsou v Altenmarktu-Zauchensee a ve Flachau. Všech 8 středisek vlastní sněhová děla. LANOVKY A VLEKY 10 komfortních kabinkových lanovek, 33 sedačkových lanovek( 4 z nich jsou šestimístné)a více než 60 vleků, tedy pohodlí pro všechny. SNOWBOARD Pro milovníky sportu "na prkně" se nabízí funpark s halfpipe ve Flachau, boardercross v Radstadtu, funpark a halfpipe na Mooskopfu (Flachauwinkel a Kleinarl), stejně jako funpark a halfpipe v Obergaßalmu v Sv. Johannu-Alpendorfu. Snowboardové školy mají své instruktory ve všech střediscích, organizují závody na snowboardech, snowboardové show, bary.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.