Nic nenalezeno

Jde o turistické středisko ležící na jižní hranici mezi Dolnorakouskem a Štýrskem v nadmořské výšce 950 m.n.m. Jde o jedno z nejznámějších turistických středisek v Evropě. Leží v blízkosti silnice R6 nazvané Semmering Schnellstrasse.

Fanoušci horské turistiky si užijí nespočet turistických stezek, nejznámější vrcholy jsou Hirschenkogel a Zauberg. Na vrchol Zauberbergu jede i v letním období moderní kabinková lanovka.

I cyklisté si přijdou na své - proslulý Bikepark se sítí cyklotras v celkové délce 200 km na Zauberbergu nabízí neohroženým cyklistům vyznávajícím sjezd a freeride nespočet tras. Na druhou stranu se ale v Semmeringu nacházejí i pohodlné cyklostezky vhodné pro rodiny. Zábavu pro celou rodinu zajišťují i jízdy na kolečkových bruslích v okolí Zauberbergu. K dispozici je také půjčovna kol a kolečkových bruslí.

Semmering nabízí turistické zážitky v regionu, který je zapsán naseznamu Světového kulturního dědictví díky horské dráze na Semmeringu a přilehlých krajinách Bahnwanderweg.

Vyznavačům golfu je k dispozici nejstarší dosud existující rakouské golfové hřiště s nádherným panoramatickým výhledem na Rax a Schneeberg. Pro děti jsou k dispozici moderní dětská hřiště.
 

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.