Nic nenalezeno

Prázdninový region Attersee-Salzkammergut (jezero Attersee a Solná komora) naplní Vaši touhu po nové životní síle a radosti ze života!

Půvabná, nedotčená a různorodá přírodní krajina okolo jezera Attersee se stala inspirací a múzou mnohým umělcům – jak v dřívějších časech tak i nyní – třeba pro Gustava Klimta, Gustava Mahlera, Franze Welser-Mösta, Heinricha Schiffa, Christiana Ludwiga Attersee a mnoho dalších.

Jezera Attersee a jeho pozitivní atmosféry si užívají prominentní hosté ze sféry politiky, vědy, kultury a sportu! Při putování spoustou romantických turistických cest v divočině, které vedou až vysoko do hor, se dostane do rovnováhy jak tělo, tak i duše. Vaši energii posílí všechny možné sporty, ať ji na zemi, ve vzduchu, na vodě či pod vodou. Ponořte se do hluboké, tyrkysově modré vody, zahrajte si golf s výhledem na největší vnitrozemské jezero v Rakousku, projeďte se na koni v síti 140 km nově vyznačených jezdeckých cest, uspořádejte jednání v samotném srdci Rakouska s tou nejlepší dopravní dostupností, užijte si kulinářské lahůdky z oblasti Attersee nebo prostě relaxujte – prázdninový region Attersee-Salzkammergut v sobě sjednocuje šarm, jedinečnost a harmonii pro ty, kteří hledají aktivní dovolenou a odpočinek.

Zavřete oči a představte si hlubokou tyrkysově modrou vodu jezera Attersee. Cítíte už ten typický „větřík“, který je tak důležitý pro plachtaře a surfaře a nebo voňavou rybí specialitu z Attersee, která se jmenuje „Reinanke“? Kouzlo bezstarostnosti a sympatičnosti našeho prázdninového regionu se Vás dotkne s nezapomenutelnou spřízněností!

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.