Nic nenalezeno

Lázně Loipersdorf jsou již přes 20 let Mekkou rakouských lázní. Odpočinek zde nalezne každý člen rodiny. V termálních lázní načerpáte nové síly, očistíte svou duši a celkově zrelaxujete své tělo i mysl. Termální pramen obsahující síru jsou zde základem pro všechny terapie.

Pro každého lázně nabízejí individuální relaxaci, kterou návštěvníci naleznou na ploše 8500m2.

V lázeňském komplexu se nachází několik bazénu se skluzavkami a tobogány, které nabízí odpočinek a relaxaci pro celou rodinu. Najdete zde venkovní i vnitřní bazény (s mořskými vlnami, protiproudem, atd.) Zvláště děti si oblíbí 110m dlouhý tobogán, spoustu skluzavek nebo dětskou umělou pláž s pískem.

Velkolepý saunový komplex nabízí možnost relaxace ve finské sauně, bylinkové sauně, turecké sauně, římské parní lázni. Po saunování si můžete odpočinout v relaxační místnosti nebo u baru.

Energii je možné načerpat ve fitness studiu, nebo i na tenise, při golfu, volejbale, při procházkách, běhu, cyklistice, atd.

Cyklistické stezky – mírně pahorkatý region Štýrska je protkán sítí cyklostezek.

Golf – golfové hřiště s 27 jamkami (par 72) se nachází na hranici dvou regionů: Štýrska a Burgenlandu. Hriště je otevřeno od března do 1. prosince

Tipy na letní aktivity v oblasti Štýrsko naleznete zde:
Styrsko-_letni_aktivity.pdf

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.