Nic nenalezeno

Termální lázně Geinberg patří k nejmodernějším lázeňským komplexům v Rakousku. Vzhledem ke svému sousedství s Jihočeským krajem a snadnou dostupností autem i vlakem má přímo ideální předpoklady pro využití širokého spektra relaxačních, léčebně-ozdravných a sportovních pobytů návštěvníky z Čech. Samotné lázně jsou překrásným, nově vystavěným lázeňským centrem, jejichž srdcem je termální železno-uhličitý minerální pramen s teplotou dosahující až 97°C., jenž má vynikající léčebné účinky, zejména při léčbě pohybového aparátu a revmatických onemocněních.

Jednou z největších výhod lázní je zcela jistě možnost relaxace i zábavy na 2.500 m2 vodní plochy lázní: vnitřní, venkovní a kaskádovité bazény (26–36 °C, sírový termální pramen), vířivky, proudové masáže, vířivky a gejzíry. Jedinečná je Karibik Laguna se slanou vodou, s jemným bílým pískem, palmami a exkluzivními plážovými koši. Lázně Geinberg nabízejí 11 nejmodernějších druhů sauny, několik špičkových solárií, jedinečně vybavené fitness centrum o ploše 450m2. K samozřejmostem patří i rozsáhlé stravovací možnosti návštěva kavárny, bistra, baru či vinného sklípku.

Prostředí ve kterém je lázeňská oblast zasazena, je přímo ideální k pěší a cyklistické turistice, nabízí výborné možnosti rybaření a koupání v alpských jezerech a v neposlední řadě vynikající podmínky pro golfové a tenisové nadšence. Výhodná poloha mezi městy Linz a Passau umožňuje výběr z bezpočetné řady muzeí, klášterů, zámků a dalších pamětihodností. O ubytování návštěvníků lázní je postaráno jak ve **** hotelu umístěném přímo v lázeňském komplexu, tak i v celé řadě soukromých penziónů či menších rodinných hotýlků.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.