Nic nenalezeno

Centrem městečka Waltersdorf, které se nachází v oblasti Štýrska jsou termální lázně. Spolu s dalšími 4 lázeňskými městečky tvoří lázně Waltersdorf největší lázeňský komplex Evropy. V okolí města se nachází několik hotelů s možností využití léčebných kůr.

Areál lázní (rozloha 25.000m2) nabízí celoročně služby svým návštěvníkům: zdravotní plavání, masáže, perličkové koupele, proti stresové zábaly, fyzikální terapie. Pod lékařským dohledem můžete vedle klasickým lázeňských procedur vyzkoušet také speciální formy použití léčebné kúry, která působí pozitivně na pohybový a svalový aparát.

Lázně Waltersdorf jsou zaměřeny především na léčbu následujících nemocí a potíží: • Zánětlivý revmatismus (artritida a chronické potíže) • Degenerativní revmatismus (spondylosa, artróza, brachalgie, bolest svalů) • Revmatismus měkkých tkání (Neuralgie, revmatismus svalů)

Termální prameny mají teplotu kolem 62°C, čehož je využíváno v nespočet termálních bazénů v lázních i v okolních hotelích.

Lázně nabízejí: 5x vnitřní bazén (teplota 36°C) 2x vnitřní bazén s masážními tryskami a protiproudem (teplota 36°C) 1x bazén na aqua-areobic Kneippovy terapie, relaxační místnosti, zimní zahrada, solárium,

Saunový komplex – skládá se z 11 saun všeho druhu: finské sauny, skalní sauna, římská sauna s čerstvou tekocí vodou a meditační hudbou, biosauna s aromaterapií, pára, inforkabiny, Kneippovy zábaly, chládnoucí místnosti s bazénkem a padajícími sněhovými vločkami. Občerstvení zde najdete v saunabaru.

Návštěvníci lázní mohou spojit očistný odpočinek duše s aktivním odpočinkem. Lázně nabízejí mnoho fitness programů (např. Aqua-gymnastiku, Aqua-jogging...). V létě mohou návštěvníci využít i služeb venkovního koupaliště, které je otevřené od května do září a teplota vody je 28°C.

Romantickým kopcovitým krajem vede nespočet stezek pro pěší turisty i cykloturisty a golfových drah. Renomovaná profesionální škola golfu vám poradí se základními triky a údery v golfu.

Lázně Waltersdorf nabízejí taktéž sportovní vyžití pro tenisty a vyznavače squashe. Nachází se zde 6 venkovních tenisových hřišť, 4 kurty v hale, 2 kurty na squash.

Přihlaste se k odběru novinek
Na těchto webových stránkách jsou k vylepšování služeb využívány soubory cookies.