Hotel & Spa Wulfenia

2 termíny, od 23.02.2019, 27 nocí
od 3 890 Kč
Typ ubytování: hotely
Lokalita: Rakousko / NASSFELD / Skiarena - Sonnenalpe Nassfeld
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: recepce, dětský klub, hlídání dětí, restaurace, bar, vnitřní bazén, fitness, masáže, kosmetika, lyžárna, sauna, pára, infračervená sauna, whirlpool, hotelový safe, dětská herna, internetový koutek, vodní masáže, Kneippova terapie, manikúra, pedikúra, relaxační techniky a terapie, bio sauna - světelná terapie, parkoviště, venkovní bazén
Sport v hotelu: tenis, volejbal, stolní tenis, fitness, basketbal, krytý bazén
Sport v blizkosti: půjčovna kol, půjčovna lyží, horské lezení , běžkařské tratě, snowboard, lyžování, volné lyžování, vysokohorská turistika

Poloha : Tento čtyřhvězdičkový hotel se nachází v nadmořské výšce 1500m na nejkrásnějším místě Karnských Alp, kde vás očekává příjemná rodinná atmosféra, vynikající kuchyně, prostory pro relaxaci a  wellness ( sauny, bazény )a také oddělení péče o zdraví ( kosmetika, masáže aj.). Překrásný výhled na rozprostírající se horský masiv láká k pěším túrám, jízdě na horském kole či joggingu. V zimním období vám stačí pouze nazout lyže a hned můžete začít lyžovat – vynikající poloha hotelu přímo na sjezdovce.  A Itálie leží přímo přede dveřmi.

Ubytování :  Pokoje jsou k dispozici 1 a 2- lůžkové a rodinné pokoje. Jsou vybaveny velkou koupelnou a WC, SAT-TV, fénem, župany, ledničkou, telefonem, sejfem a 1 parkovací místo pro každý pokoj. Pokoje jsou všechny nekuřácké, popelníky k dispozici na balkonech.

Strava:  polopenze - bohatý snídaňový bufetový stůl,večeře výběrem z menu + předkrmový a salátový bufet, možnost výběru z „Gourmet menu“ K dispozici je dále bistro s barem, občerstvení u bazénu a vinotéka odpolední svačina.

Speciálně pro hotelové hosty :  zdarma využití hřišť na tenis, volejbal, basketbal, fitness, ohřívání lyžařských bot, elektrický čistič bot, kuchyňka, baby-phone, zapůjčení laptopu, internetový koutek, stolní tenis, knihovna, deštníky.

Zázemí hotelu nabízí :

Badewelt: vnitřní bazén (17x9m, teplota vody 30st.C), divoký potok, vodní hřib, masážní trysky, proti-proud, whirlpool s teplotou vody 34st.C, venkovní bazén Atlantis s mořskou vodou (32st.C), proti-proudem a obří skluzavkou, 2 parní lázně (42 st.C), vodní masáže celého těla, velká odpočívárna s bistrem, kde je i TV a internetový koutek. Saunawelt: 2x  „polévací“ sauna 90 a 100 st., suchá sauna 85 st.C, Bio sauna – světelná terapie 55 st.C, Parní lázeň s inhalací 45 st.C, Kneippova terapie, ochlazovací bazénky, odpočívárna.

Oddělení péče o zdraví:  nabízí masáže (klasické, reflexní, akupunkturní aj.), Reiki, kosmetiku, manikúru, pedikúru, různé  regenerační zábaly, relaxační techniky a terapie.

Pro děti: Herny pro malé i velké, hřiště, velký nafukovací skákací hrad, hlídání dětí celodenně od 9,00 do 21,00 hodin.

Platba na místě v €:

 

            Kurtaxa -    2,50 € za dospělou osobu nad 16 let / noc

Termíny a ceny

Katalog Cena
23.02.2019 - 22.03.2019 od 4 790 Kč /osobu/den
22.03.2019 - 22.04.2019 od 3 890 Kč /osobu/den

Zvolte si termín:

Katalog


Další služby, slevy a příplatky

Služby Další služby a příplatky
zdravotní pojištění Allianz
40 Kč/noc

603 555 590 Po - Pá 9:00 - 17:00  
EN DE PL