Goldried Hotel 

Typ ubytování: hotely
Poloha: V horském středisku
Lokalita: Rakousko / Matrei - Kals / Matrei
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: recepce, internet, restaurace, bar, vnitřní bazén, bazén pro děti, masáže, lyžárna, sauna, 24-hod.servis, pára, vyhřívaný venkovní bazén, výtah, dětská herna, sušárna lyžařských bot, parkoviště, garáž, prádelna , konferenční místnost, biliard
Sport v hotelu: stolní tenis, půjčovna kol, šipky
Sport v blizkosti: stolní tenis, půjčovna lyží, běžkařské tratě, snowboard, lyžování, volné lyžování, vysokohorská turistika, cykloturistika, saňkařská dráha, pěší turistika

Hotel Goldried leží na vyvýšenině, v klidném prostředí na okraji lesa s krásným výhledem na Matrei a Národní park Vysoké Taury. Hotelové zařízení sestává ze 2 budov – hotelová část a apartmánový dům Goldried Park, které se nacházejí přímo uprostřed lyžařského střediska, hned vedle sedačkové lanovky. Na lyžích přijedete až do hotelu. Neomezené sportovní možnosti, skvělá kuchyně a komfort ubytování – to všechno jsou atributy, pro které patří mezi nejoblíbenější hotely alpského regionu.:

V hotelu je celkově k dispozici : 374 lůžek, tj. 13 dvojlůžkových pokojů, 39 vícelůžkových pokojů a familien-pokojů, 13 apartmá a 50 vybavených apartmánů ( bytů). Jsou dva typy dvojlůžkových pokojů (běžné a větší s možností až 2 přistýlek., koupelnou, odděleným wc, radio, telefon, SAT-TV, balkon nebo terasa, ve větších pokojích sušička prádla. Apartmá v hotelu pro 4 osoby s 1 ložnicí, pro 6 osob s e2 ložnicemi, pro 8 osob se 3 menšími ložnicemi, z toho jedna je jako kabina pro děti. Vybavení těchto apartmánů - obytná místnost s rozkládacím gaučem, kompletně vybavenou kuchyň, vlastní saunou, krb nebo kachlová kamna, odpovídající počet ložnic s manželskou postelí, balkon nebo terasa.

Apartmány Goldried Park100m od hlavní budovy hotelu – pro 4 - 8 osob, obytná místnost s rozkládacím gaučem, kompletně vybavenou kuchyň, vlastní saunou, některé apartmány mají vlastní krb nebo kachlová kamna, odpovídající počet ložnic s manželskou postelí, SAT-TV, telefon, balkon nebo terasa.

Stravování:
pokoje v hotelu: snídaně bohatý bufet, večeře: menu nebo bufet, salátový bufet, apartmány – vlastní, možno zajistit polopenzi.

Další vybavení:
v ceně vnitřní a venkovní bazén, dětský bazének, sauna, za poplatek billiard, šipky,stolní tenis,masáže,půjčovnu kol, internet. Aprés-ski přímo na dvoře hotelu, bar otevřený 24 hodin, 4 restaurace, dětská herna, taneční večery,výtah, garáže, parkoviště, lyžárna a vyhřívaná sušárna na lyžařskou obuv, pračka k dispozici.

Konference :
Jestliže chcete uspořádat konferenci nebo seminář v netradičním prostředí, pak je tento hotel pro vás to pravé. Nejen prostorná  místnost pro 70 osob, ale také zdejší prostředí a služby dodají pravý glanc vaší prezentaci.K dispozici jsou 2 seminární místnosti o rozloze 150m2, maximálně do 150 účastníků.

Vybavení :
dia-projektor, flip-chart, fotoaparát, velkoplošná obrazovka, připojení k internetu, kopírka, mikrofony, promítací stěna, světelné ukazovátko, ovarhand-projekor, telefax, videorecorder, na požádání gastronomie – coffee break.


* příplatek za jednolůžkový pokoj 330,- Kč / den,

* při ubytování se snídaní odečteme 170,- Kč os. / den.

 

Na místě klient hradí v EUR: 

        

         Kurtaxa               -        cca 2,- € dospělá osoba nad 15 let / den

         Garáž                  -        2 – 10,- € / den

         Pes                     -        12,- € / den

         Dětská postýlka  -        20,- € / pobyt

Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
Poptávka
 
Kontakt
 

Cestovní kancelář
CKPK, spol. s r.o.

Divadelní 1333 (dům Vesna)

760 01 Zlín

Tel.: 577 012 696

Mobil: 603 55 55 90

Email: ckpk@ckpk.cz

Po - Pá  8:00 - 15:30 hod

       

 
Počasí
 
 
Mapa