Zillertal

Rychlé vyhledávání Vyhledat

icoKal
icoKal

Asi žádná z Alpských oblastí nenabízí tolik rozmanitostí jako Zillertalské údolí a ne nadarmo se přezdívá nejaktivnější údolí světa. Všichni, kdo máte rádi dobrodružné a někdy i extrémní letní sporty, jste zde správně. Údolí nabízí letní lyžování na ledovci, lezení, kola, rafting, canyoning, paragliding, pěší turistiku, rybaření a spoustu dalších.

Výborným místem pro dovolenou je oblast Tux – Finkenberg. Právě v tomto místě se nachází nejznámější ledovec Hintertuxer Gletscher. V ideální výšce 850 až 3 250 m návštěvníci najdou 350 km značených turistických tras, obklopených hučícími vodopády, křištálově čistými prameny a klidnými horskými jezery ledovcového původu.

Lyžování na ledovci:  Pokud jste příznivci lyžování v létě, čeká na vás 86 km nádherných sjezdů s přírodním sněhem 365 dní v roce. Lyžování ve výškách 1500 – 3250 m nad mořem.

Turistika: K dispozici je přes 1000 km upravených a dobře značených cest. Každý si může naplánovat tůru podle svých fyzických a časových možností, od výletu k vodopádům v údolí či krátkých a poměrně nenáročných výšlapů, až po několikadenní vysokohorské přechody. Pokud plánujete náročnější tůru, doporučujeme vám využít služeb některého z místních horských vůdců.

Cykloturistika: Příznivci horských kol mají nekonečně mnoho možností, kam se mohou vydat. Čeká na vás přes 800 km tras a stezek, na nichž je třeba překonávat mezi 500 a 3400 výškovými metry. Jednodušší výletní trasy vedou celým zillertalským údolím podél řeky. Zillertalské lanovky jsou zvyklé přepravovat kola zdarma. Náš tip: Královská dráha na Penken – krásné stoupání z Mayrhofenu do Vorderlanersbachu podél silnice do údolí Tuxer Tal a dále nahoru na Penken. Jedná se o absolutně nádhernou cestu v délce 46 km s jedinečnými výhledy. Varianta s požitkem: Na Penken horskou dráhou a poté dolů zpět na kole se skvělými výhledy. Převýšení 1496 m.

Doporučujeme zakoupit Zillertal Aktiv Card. Nabízí volné výjezdy lanovkami, vstupy a slevy do výletních míst.

 

Seznam zájezdů

Vážený kliente,
bohužel v zadané lokalitě a termínu nemáme pro Vás k dispozici nabídku na stránkách CKPK. Pokud vyplníte formulář níže s Vaším přáním, kontaktujeme Vás s nabídkou přímo dle Vašeho požadavku. Prosíme o zadání střediska a data případné poptávky do poznámky v tabulce níže.

Poptávka

*) Takto označené položky jsou povinné.

603 555 590 Po - Pá 9:00 - 17:00  
EN DE PL