Millstätter See

Užijte si lyžařského kolotoče se zlatým skipasem Top-Ski-See-Pass GOLD!

Od 7.1.2010 zdarma skipasy pro děti do 6-14 let (v doprovodu 2 platících rodičů)

Millstätter See je ideálním výchozím bodem pro poznání nejkrásnějších lyžařských oblastí Korutan a Východního Tyrolska. V bezprostřední blízkosti Millstätter See se nachází 20 nejlepší lyžařských oblastí, jako je například Bad Kleinkirchheim, Katschberg, Nassfeld, Gerlitzen a Heiligenblut- Großenglockner, všechna tato střediska spojuje jeden skipas. Užijte si lyžařského kolotoče se zlatým skipasem Top-Ski-See-Pass GOLD! Millstätter See nabízí také vyžití pro běžkaře. Přes 80 km upravovaných běžkařských tratí lemuje jezero a obíhá města Spittal, Baldramsdorf, Millstatt, Lendorf, Döbriach a třeba i Fresach. A koho omrzí lyže, může si nazout brusle, posadit se na sáňky, a nebo k dobré kávě a štrůdlu

Jeden skipas vám otevře brány do 34 nejkrásnějších lyžařských oblastí Korutan a Východního Tyrolska. Kouzelné slůvko zní: LYŽAŘSKÝ KOLOTOČ. Se skipasem GOLD můžete lyžovat každý den v jiné skvělé oblasti zimních sportů. Ze všech obcí rozsetých kolem jezera, v nichž budete ubytováni, se za pouhých 30 minut dostanete do našich zimních království.

Dětský lyžařský kolotoč Lyžování zdarma pro děti do 14 let

Oblast Millstättské jezero připravila pro nadcházející zimní sezonu zcela mimořádnou nabídku pro rodiny s dětmi. Všechny děti do 14 let (ročníky 1995-2009) lyžují ZDARMA. Tato akce začíná 7. ledna a platí až do konce zimní sezony. Naší nabídku lze využít, pokud vlastníte lyžařskou permanentku „Top Skipass Gold“, která platí pro všechny oblasti zimních sportů v Korutanech a v dalších 6 oblastech ve Východním Tyrolsku.


Millstätter See - seznam zájezdů

Nebyla nalezena žádná data.
Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
Poptávka
 
Kontakt
 

Cestovní kancelář
CKPK, spol. s r.o.

Divadelní 1333 (dům Vesna)

760 01 Zlín

Tel.: 577 012 696

Mobil: 603 55 55 90

Email: ckpk@ckpk.cz

Po - Pá  8:00 - 15:30 hod

       

 
Počasí