Semmering

Rychlé vyhledávání Vyhledat

icoKal
icoKal

Jde o turistické středisko ležící na jižní hranici mezi Dolnorakouskem a Štýrskem v nadmořské výšce 950 m.n.m. Jde o jedno z nejznámějších turistických středisek v Evropě. Leží v blízkosti silnice R6 nazvané Semmering Schnellstrasse.

Fanoušci horské turistiky si užijí nespočet turistických stezek, nejznámější vrcholy jsou Hirschenkogel a Zauberg. Na vrchol Zauberbergu jede i v letním období moderní kabinková lanovka.

I cyklisté si přijdou na své - proslulý Bikepark se sítí cyklotras v celkové délce 200 km na Zauberbergu nabízí neohroženým cyklistům vyznávajícím sjezd a freeride nespočet tras. Na druhou stranu se ale v Semmeringu nacházejí i pohodlné cyklostezky vhodné pro rodiny. Zábavu pro celou rodinu zajišťují i jízdy na kolečkových bruslích v okolí Zauberbergu. K dispozici je také půjčovna kol a kolečkových bruslí.

Semmering nabízí turistické zážitky v regionu, který je zapsán naseznamu Světového kulturního dědictví díky horské dráze na Semmeringu a přilehlých krajinách Bahnwanderweg.

Vyznavačům golfu je k dispozici nejstarší dosud existující rakouské golfové hřiště s nádherným panoramatickým výhledem na Rax a Schneeberg. Pro děti jsou k dispozici moderní dětská hřiště.
 

Seznam zájezdů

Vážený kliente,
bohužel v zadané lokalitě a termínu nemáme pro Vás k dispozici nabídku na stránkách CKPK. Pokud vyplníte formulář níže s Vaším přáním, kontaktujeme Vás s nabídkou přímo dle Vašeho požadavku. Prosíme o zadání střediska a data případné poptávky do poznámky v tabulce níže.

Poptávka

*) Takto označené položky jsou povinné.

603 555 590 Po - Pá 9:00 - 17:00  
EN DE PL