CKPK Lux

1 termín, od 19.08.2019, 20 nocí
od 2 890 Kč
Typ ubytování: apartmány
Lokalita: Rakousko / NASSFELD / Skiarena - Sonnenalpe Nassfeld
Doprava: Vlastní doprava

Jedná se zcela nový komplex luxusních bytů přímo na sjezdovce v lyžařském středisku. Apartmány jsou vkusně a moderně vybaveny. Součástí apartmánů je také terasa s okouzlujícím výhledem přímo do centra lyžařského střediska Ke každému apartmánu náleží jedno parkovací místo v garážích a odkládací skříňka na lyže s vysoušečem na lyžařskou obuv. Tento typ ubytování uspokojí i náročnou klientelu. V budově je k dispozici výtah.

 

Top 17 pro 4-6 osob, 80 m2: INFRASAUNA

má dvě ložnice (jedna s patrovou postelí a jedna s manželskou postelí), obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, kávovar, trouba, myčka, rychlovarná konvice, sporák s keramickou deskou), SAT-TV, internetové připojení, koupelna se sprchovým koutem, oddělené WC, velká terasa s výhledem na Sonnenalpe, infrasauna.

 

Top 30 pro 4-6 osob, 80 m2, mezonetový apartmán: INFRASAUNA

Přízemí: předsíň s WC a úložným prostorem, obývací pokoj s rozkládacím gaučem pro 2 osoby a kuchyňským koutem (plně vybavena - lednice, myčka, mikrovlnná trouba, sporák, trouba, rychlovarná konvice), terasa, SAT-TV, internet.

1. patro: 2x ložnice (jedna s manželskou postelí, druhá s oddělenými lůžky), koupelna se sprchou a WC, infrasauna.

 

Top 1, 10, 11 pro 6-8 osob, 80 m2:

má 3 ložnice (dvě s manželskou postelí a jedna s patrovou postelí), obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, kávovar, trouba, myčka, rychlovarná konvice, sporák s keramickou deskou), SAT-TV, internetové připojení, koupelna se sprchovým koutem, 2x oddělené WC, balkon (apt. č. 10,11), velká terasa (apt. č. 1) s výhledem na Sonnenalpe.

 

Top 23 pro 6-8 osob, 95 m2, mezonetový apartmán

Přízemí: obývací pokoj s rozkládacím gaučem a kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, kávovar, trouba, myčka, rychlovarná konvice, sporák s keramickou deskou), SAT-TV,  koupelna s WC, internetové připojení, terasa.

1.patro: 3x ložnice (2 ložnice s manželskou postelí a třetí s patrovou postelí), každá ložnice má sprchu a WC, balkon.

 

Top 25 pro 8 osob + 2 osoby na přistýlce, 95 m2, mezonetový apartmán

Přízemí: obývací pokoj s rozkládacím gaučem (přistýlka) a kuchyňským koutem (mikrovlnná trouba, kávovar, trouba, myčka, rychlovarná konvice, sporák s keramickou deskou), SAT-TV,  koupelna se sprchou a WC, internetové připojení, terasa.

1.patro: 3x ložnice (2 ložnice s manželskou postelí a třetí pro 4 osoby – 2x patrová postel), každá ložnice má sprchu a WC, 2x balkon.

V ceně je již započítána slevová karta Nassfeld +Card premium

Na místě klient hradí v €:

Kurtaxa    -    1,80 € dospělá osoba nad 16 let / den

Internet    -     zdarma

 

Pokoje

Top 1 pro 6-8 os.

3 ložnice, balkon, kávovar, koupelna, kuchyňský kout, lednička, manželská postel, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, nádobí, obývací pokoj, patrová postel, povlečení a ručníky, rozkládací gauč, sporák, sprcha, televize, varná konvice, WC

 

Top 10 pro 6-8 os.

3 ložnice, balkon, kávovar, koupelna, kuchyňský kout, lednička, manželská postel, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, nádobí, obývací pokoj, patrová postel, povlečení a ručníky, rozkládací gauč, sporák, sprcha, televize, varná konvice, WC

 

Top 11 pro 6-8 os.

3 ložnice, balkon, kávovar, koupelna, kuchyňský kout, lednička, manželská postel, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, nádobí, obývací pokoj, patrová postel, rozkládací gauč, sporák, sprcha, televize, varná konvice, WC

 

Top 17 4-6 osob

 

Top 23 pro 6-8 os.

3 ložnice, balkon, kávovar, koupelna, kuchyňský kout, lednička, ložnice s manželskou postelí, manželská postel, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, nádobí, obývací pokoj, patrová postel, povlečení a ručníky, rozkládací gauč, sporák, sprcha, televize, varná konvice, WC

 

Top 25 pro 8-10 osob

 

Top 30 4-6 osob

Termíny a ceny

Katalog Cena
19.08.2019 - 08.09.2019 od 2 890 Kč /apartmán/den

Zvolte si termín:

Katalog


Další služby, slevy a příplatky

Služby Další služby a příplatky
úklid za apartmán / pobyt
2 090 Kč

úklid za apartmán/ pobyt
1 950 Kč

úklid za apartmán/ pobyt
1 850 Kč

603 555 590 Po - Pá 9:00 - 17:00  
EN DE PL