Apartmány CKPK Sonnenalpe

1 termín, od 05.08.2021, 34 nocí
od 1 590 Kč
Typ ubytování: apartmány
Lokalita: Rakousko / NASSFELD / Skiarena - Sonnenalpe Nassfeld
Doprava: Vlastní doprava
Vybavení: infračervená sauna, lyžárna
Sport v hotelu: běžkařské tratě, sauna, snowboard
Sport v blizkosti: běžkařské tratě, bruslení, cykloturistika, půjčovna lyží, snowboard, treking, vysokohorská turistika

Jedná se o  luxusní apartmány, které jsou součástí apartmánového komplexu, kde je 20 apartmánů.  Poloha  přímo na sjezdovce vedle Haus Hoffmann. Apartmány mají společný  prostor pro odkládání lyží, bot atd., každý apt. má své kryté parkovací místo pro 1 auto, autem je možno přijet až k domu, kde je výtah.

2 x apartmán Kokejl – pro 2-4 osoby  55 m2

Apartmány jsou ve 3. patře. Má jednu samostatnou ložnici, obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky. Kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, digestoří, sporákem, kávovarem, TV  s českými programy, WC, koupelna, balkon, předsíň.

1 x apartmán FRANCOA MALÝ – pro 2-4 osoby  55 m2

Apartmán je v přízemí. Má jednu samostatnou ložnici, obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky. Kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, digestoří, sporákem, kávovarem, TV, WC, koupelna, balkon, předsíň.

1x apartmán  FRANCOA VELKÝ pro 6-8 osob , cca 65 m2 SAUNA

Apartmán je ve 2. patře. Má dvě samostatné ložnice, v jedné je manželská postel ve druhé je manželská patrová postel. Obývací pokoj, kde je rozkládací gauč. Kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, mikrovlnnou troubou, digestoří, sporákem, kávovarem a toustovačem. V obýváku je SAT-TV. V Apt. je 2x samostatné WC, koupelna, balkon, předsíň. K dispozici je infrasauna.

1 x apartmán FABIO – pro 2-4 osoby  55 m2

Má jednu samostatnou ložnici, obývací pokoj se dvěma samostatnými lůžky. Kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, digestoří, sporákem, kávovarem, TV s českými programy, WC, koupelna, balkon, předsíň.

1x apartmán č. 17 pro 6 osob, cca 65 m2 SAUNA

má dvě samostatné ložnice a obývací pokoj, kde je rozkládací gauč, kuchyň je vybavena ledničkou, myčkou, mikrovlnou troubou, digestoří, sporákem, v obýváku je rovněž krb, TV, samostatné WC, koupelna, balkon, předsíň.

 

V ceně je již započítána slevová karta +Card premium Nassfeld

Na místě klient hradí v EUR :
Kurtaxa - 1,80€ / dospělá osoba /noc
Internet - zdarma

Pokoje

Kokejl 2 (č.18)

3. patro

balkon, jídelní stůl, kávovar, koupelna, kuchyň, lednička, ložnice s manželskou postelí, mikrovlnná trouba, obývací pokoj, povlečení a ručníky, pračka , prostor na odkládání lyží, rádio, satelit, sporák, sprcha, šatní skříň, televize, vana, varná konvice, WC

 
 

Fabio

jídelní stůl, kávovar, koupelna, kuchyň, lednička, ložnice s manželskou postelí, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, obývací pokoj, povlečení a ručníky, pračka , prostor na odkládání lyží, rádio, satelit, sporák, sprcha, šatní skříň, televize, terasa, vana, varná konvice, WC

 
 

Francoa velký (č.12)

2. patro

2 ložnice, balkon, jídelní stůl, kávovar, koupelna, kuchyňský kout, lednička, ložnice s manželskou postelí, mikrovlnná trouba, myčka nádobí, nádobí, obývací pokoj, patrová postel, povlečení a ručníky, předsíň, rozkládací gauč, sporák, sprcha, televize, toastovač, varná konvice, WC

 
 

Termíny a ceny

Katalog Cena
05.08.2021 - 08.09.2021 od 1 590 Kč /apartmán/den

Zvolte si termín:

Katalog


Další služby, slevy a příplatky

Služby Další služby a příplatky
příplatek za přistýlku
300 Kč/noc

úklid za apartmán/ pobyt
1 050 Kč

úklid za apartmán/ pobyt
1 690 Kč

úklid za apartmán/ pobyt
1 300 Kč

úklid za apartmán/ pobyt
1 450 Kč

úklid za apartmán/ pobyt
1 950 Kč

úklid za apartmán/ pobyt
1 850 Kč

603 555 590 Po - Pá 9:00 - 17:00  
EN DE PL