Chorvatsko

CHORVATSKO

Křišťálově čistá voda, nádherné zátoky, kamenité či oblázkové pláže, romantické přístavy a mnoho borovicových a piniových lesů nabízí široké možnosti pro relaxační i aktivní dovolenou, pro jednotlivce, rodiny a kolektivy. Chorvatsko se skládá ze 1 777 km dlouhého jaderského pobřeží, podél něhož se nachází zhruba 1185 menších i větších ostrovů. Proto je často nazýváno „Zemí tisíce ostrovů“.

Chorvatsko je zajímavé především díky svému dlouhému a členitému pobřeží, které láká návštěvníky svou rozmanitostí a přírodními krásami: nádherně čisté moře, města a letoviska s nabídkou historických památek.

Istrie je největším chorvatským poloostrovem a místem, které nabízí turistům moderně vybavené ubytovací kapacity, sportovní areály a nepřeberné možnosti zábavy. Pro istrijské pobřeží jsou typická i romantická a klidná zákoutí. Procházky v úzkých uličkách budou jistě pro každého nezapomenutelnými okamžiky.

Kvarner je znám především jako místo lázeňských služeb a je v současnosti jednou z nejnavštěvovanějších lokalit. Hotely většinou nabízejí celoroční provoz a široké spektrum služeb, které jistě uspokojí i nejnáročnějšího návštěvníka. Ostrovy v této oblasti jsou velmi oblíbené pro svoje písečné pláže s pozvolným vstupem do moře, čehož jistě rády využijí rodiny s malými dětmi.

Dalmácie je nejjižnější částí chorvatského pobřeží a právem je nazývána tou nejkrásnější. Nádherné pobřeží je lemováno pohořím vypínajícím se přímo nad plážemi, půvabné scenérie okolních ostrovů, azurově průzračné moře a pohostinnost místních obyvatel je zárukou nezapomenutelné dovolené plné zážitků.

navštivte nový portál CKPK - www.lode-chorvatsko.cz!!!

Rychlé vyhledávání
 
icoKal
icoKal
Pouze Last Minute
Poptávka
 
Kontakt
 

Cestovní kancelář
CKPK, spol. s r.o.

Divadelní 1333 (dům Vesna)

760 01 Zlín

Tel.: 577 012 696

Mobil: 603 55 55 90

Email: ckpk@ckpk.cz

Po - Pá  8:00 - 15:30 hod

       

 
Počasí